Reklamı Geç
UĞUR SOĞUTMA
Üst Reklam 970x90

Nazillide kış hazırlıkları başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Nazillide kış hazırlıkları başladı
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesi Nazilli’nin 4 mahallesini kapsayan çalışma başlattı. Hürriyet Caddesi üzerinde yapılan çalışmaları Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve ekibi yerinde inceledi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi, Nazilli’de ortaklaşa temizlik çalışması başlattı. Yaklaşık 40 kişiden oluşan 4 ekip, Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan orta refüjde kurumaya yüz tutan ve sürücülerin görüş açısını engelleyen ağaçlarda budama çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmayla birlikte hem yaya hem de araç trafiği için olası tehlikelerin önüne geçildi. Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Nazilli Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı çalışmanın son bölümünde süpürge makinesiyle temizlenen yollar, arazöz aracı eşliğinde tazyikli suyla yıkanarak temizlendi.


İlçede sabah saatlerinde başlatılan çalışmayı kurmaylarıyla birlikte yakından takip eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "31 Mart seçimleri süreci boyunca Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışacağız demiştik. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun Nazilli’ye kattığı değerlerden ve sağladığı faydadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Birlik beraberlik içerisinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Nazilli Belediyesi ekipleri olarak bir çalışma başlattık. Yine beraber yürümenin avantajını yaşıyoruz. Yolun altı üstü, sağı solu, orası senin burası demeden birlikte çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, birlikten güç doğuyor, kuvvet doğuyor. Nazilli’nin çehresi değişmeye devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi’nde görev yapan, sahada birlikte çalışan tüm arkadaşlarımıza, özellikle de Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. İnşallah her şey iyi ve güzel olacak" dedi.


Aşağı Nazilli’de ikamet eden vatandaşlar ve esnaflar da Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Nazilli Belediyesi’nin birlikte yaptığı çalışmadan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a teşekkür etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Uluslararası Türk Dama Turnuvası başlıyorÖnceki Haber

Uluslararası Türk Dama Turnuvası başlıyo...

Sökeli Hafize Nine özgürlüğüne kavuştuSonraki Haber

Sökeli Hafize Nine özgürlüğüne kavuştu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!